Yardımcı Ürünler

A A A
REGULATION İncele

REGULATION

• Kullanıldığı damlama sulama sistemlerinin temizlenmesini sağlar. Kireç kaynaklı tıkanıklığı giderir. • Toprakta bulunan kalsiyum ve magnezyumu bitkinin alabileceği forma dönüştürür. • Toprak pH’ını düşürmesinden dolayı diğer bitki besin elementlerinin alınabilir forma dönmesini sağlar. • İçerdiği organik asitlerle mikro elementlerin komplex hale gelmesini sağlayarak alımını arttırır.

S Formula İncele

S Formula

İyi bir pH düşürücü olmakla birlikte toprakta bağlanmış besin elementlerinin bitki tarafından alınabilir forma dönüşmesini sağlar. Standart toz kükürt ile karşılaştırıldığında tanecik çapı daha küçük olduğundan daha hızlı çözünür ve sülfürik asite dönüşür. İçerisinde bulunan yayıcı ajanlardan dolayı toprağa daha iyi nüfuz ederek daha fazla alanı kaplar. Bu nedenle diğer kükürtlere oranla daha hızlı ve etkili bir şekilde toprak pH’ının düşmesini sağlar. Aynı zamanla kükürt meyve olgunlaşmasını hızlandırarak olumlu yönde etkiler.

SOLITION İncele

SOLITION

Pestisit ve bitki besleme ürünlerinin karışımını kolaylaştırır. İlaçlama suyunun pH’ının ayarlanmasına yardımcı olur. Yayıcı-yapıştırıcı özelliği vardır. İlaçlama aletinin tank, filtre, boru ve memelerini temizlenmesini sağlar. Mineral yağlar ve bakırlı preparatlar ile karıştırmayınız

SiL-FERT İncele

SiL-FERT

İyi bir yayıcı, kaplayıcı ve yapıştırıcıdır. Birlikte uygulandığı ürünün hızlı bir şekilde yayılmasını sağlar. Uygulandığı yüzeyden akıp gitmesi olasılığını minimuma indirir. Homojen bir yayılma sağlamasından dolayı uygulanan dozlardan en iyi verimin alınmasına yardımcı olur. Bitki yapraklarındaki stomalara eşit miktarda doz gelmesini sağlayarak ilaçlama ve gübreleme başarısını artırır.

Protient Algicore İncele

Protient Algicore

Deniz yosunu kaynaklı mükemmel bir üründür. Giberellik alginik asit ve sitokinler gibi doğal bitki hormonları içerir. Çiçeklenmeyi, çiçek kalitesini ve kardeşlenmeyi arttırır. Çiçek ve çiçek taslaklarının saplarının uzamasını sağlar. Meyve tutumunu arttırır. Meyve irileşme döneminde meyvelerin irileşmesine ve kalitesinin artmasına yardımcı olur. Vegetatif ve generatif aksamların gelişimini destekler.